Ημερίδες για τους καθηγητές που εφαρμόζουν το Σ.Ε.Π. στο Γυμνάσιο και Σ.Ε.Π.-Περιβάλλον Εργασίας Ασφάλεια & Υγιεινή στα ΕΠΑ.Λ.

Το Κέντρο Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού Χανίων θα πραγματοποιήσει δύο επιμορφωτικές ημερίδες για τους εκπαιδευτικούς των Γυμνασίων και των Επαγγελματικών Λυκείων του Ν. Χανίων, που εμπλέκονται με τον θεσμό του Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού, τις παρακάτω ημερομηνίες:

1η Επιμορφωτική Ημερίδα (ΕΠΑ.Λ.)
Την Δευτέρα 8 Δεκεμβρίου 2014 και ώρα 17:00΄-20:00΄, στα γραφεία του ΚΕΣΥΠ (Κροκιδά 32), για τους καθηγητές των ΕΠΑ.Λ. που ήδη εφαρμόζουν ή πρόκειται να εφαρμόσουν φέτος το Σχολικό Επαγγελματικό Προσανατολισμό – Περιβάλλον Εργασίας – Ασφάλεια & Υγιεινή.

2η Επιμορφωτική Ημερίδα (Γυμνάσια)
Την Τρίτη 9 Δεκεμβρίου 2014 και ώρα 17:00΄-20:00΄, στο 5ο Γυμνάσιο Χανίων στην Νέα Χώρα, για τους καθηγητές που εφαρμόζουν το Σ.Ε.Π. στα Γυμνάσια

Διαβάστε το σχετικό έγγραφο.