Προγραμματισμένες επισκέψεις του ΚΕ.ΣΥ.Π. σε σχολεία.

Η Υπεύθυνη  του ΚΕΣΥΠ Χανίων, κα. Μπαουράκη,  πραγματοποιήσε ενημερωτικές επισκέψεις σε σχολεία  σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

• Πέμπτη 8 Οκτωβρίου  στους μαθητές του ΓΕΛ Σούδας
  • Δευτέρα 12 Οκτωβρίου το απόγευμα στο σύλλογο γονέων & κηδεμόνων του ΓΕΛ Σούδας
  • Τετάρτη 14 Οκτωβρίου το απόγευμα στο σύλλογο γονέων & κηδεμόνων του ΓΕΛ  Ελ. Βενιζέλου.
  • Παρασκεύη27 Νοεμβρίου ενημέρωση μαθητών Γ΄ τάξης Γυμν. Κουνουπιδιανών.
  • Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου ΓΕΛ Θεοδωροπούλου, ενημέρωση μαθητών.
  • Τρίτη 15 Δεκεμβρίου ενημέρωση μαθητών ΓΕΛ Κισσάμου.
θα πραγματοποιηθούν:
  • 1)Τετάρτη 20 Ιανουαρίου 1ο Γυμνάσιο, χρυσοπηγής,επιλογή εκπαιδευτικής διαδρομής μετά το Γυμνάσιο.
  • 2)Παρασκευή 22 Ιανουαρίου,Γυμν.Βαμου,επιλογή εκπαιδευτικής διαδρομής μετά το Γυμνάσιο.
  • 3)Δευτέρα 25 Ιανουαρίου,ΓΕΛ Βουκολιών, ομάδες προσανατολισμού,επιστημονικά πεδία ,νέο μηχανογραφικό.
  • 4)Τετάρτη 3 Φεβρουαρίου,ενημέρωση στο πρόγραμμα -Προαγωγής Αυτοβοήθειας Χανίων-διαδρομές που υπάρχουν στο Νομό.
  • 5)Παρασκευή 5 Φεβρουαρίου, ΓΕΛ Κολυμβαρίου.
  • 6)Παρασκευή 18 Μαρτίου,ΓΕΛ Παλαιόχωρας,ομάδες προσανατολισμού,επιστημονικά πεδία, νέο μηχανογραφικό.