Μήνας: Σεπτεμβρίου 2015

Ενημέρωση Γονέων & Κηδεμόνων του 2ου Γενικού Λυκείου την Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου.

Την Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου και ώρα 6:30 μ.μ.  πραγματοποιήθηκε ενημέρωση των γονέων και κηδεμόνων των μαθητών του 2ου Γενικού Λυκείου Χανίων σε θέματα εκπαιδευτικού και επαγγελματικού προσανατολισμού.

Μεταστέγαση ΚΕ.ΣΥ.Π – Ενημέρωση μαθητών, εκπαιδευτικών, γονέων και κηδεμόνων για τις υπηρεσίες του Κέντρου Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού Χανίων.

Σας ενημερώνομε ότι μεταφερθήκαμε σε νέα διεύθυνση και στεγαζόμαστε στον πρώτο όροφο της Περιφερειακής ενότητας Χανίων (πρώην Νομαρχία). Τα νέα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι :28213- 40208, 40106. Επίσης σας ενημερώνομε, ότι εξαιτίας της μεταστέγασης της δομής, δεν θα υπάρχει δυνατότητα απογευματινών…